APMOKĖJIMAS

Šiuo metu AromaPasaka.lt e-parduotuvė užsakymus vykdo. Už savo pirkinius AromaPasaka.lt el. parduotuvėje galite atsiskaityti. 

Elektronine bankininkyste (PAYSERA).
Naudodamiesi bank-link paslauga už AromaPasaka.lt el.parduotuvėje įsigytas prekes saugiai ir greitai galite atsiskaityti per vieną iš šių bankų – AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas “Swedbank” ir kt. Mokėjimas įskaitomas iškart ir Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti.

Atsiskaitymas kurjeriui (DPD)
Pinigų už prekes surinkimas (C.O.D.) – nurodytos pinigų sumos surinkimas grynaisiais arba kortele siuntų pristatymo metu iš siuntos gavėjo.

PRISTATYMAS – 2,50 eur.

Pirkdami AromaPasaka.lt elektroninėje parduotuvėje, už 30 eur. ar daugiau galite būti tikri, jog Lietuvos teritorijoje* prekes pristatysime Jums NEMOKAMAI Jūsų pasirinktu pristatymo būdu. Galimi įsigytų prekių pristatymo būdai:

DPD kurjeris
Užsakytos prekės pristatomos tiesiai Jums į namus arba darbovietę. Pasirinkus šį pristatymo būdą, labai svarbu nurodyti tikslų savo adresą bei telefono numerį, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir suderinti tikslų siuntos pristatymo laiką. Siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas bet kur Lietuvoje, išskyrus Neringos teritoriją.

DPD paštomatai
Užsakytos prekės pristatomos į Jūsų pasirinktą paštomatą, esantį arčiausiai Jūsų kasdienio maršruto. Pasirinkus šį pristatymo būdą, labai svarbu nurodyti tikslų savo telefono numerį, kadangi būtent juo gausite trumpąją žinutę su siuntos atsiėmimo kodu. Siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas bet kur Lietuvoje.

Jei turite klausimų, susijusių su pristatymu ar pristatymo būdais, prašome, susisiekite su mumis. Būtinai pagelbėsime.

* Pasiūlymas galioja visoje Lietuvos teritorijoje, išskyrus Neringą.