Kažkur tolimoje, o gal ir visai artimoje praeityje gimė pasaka. Pasaka apie meilę, apie grožį, apie šilumą - kvepianti pasaka. Kvepianti levandomis, rožėmis, ramunėlėmis, o gal jazminais, santalais ar mira? Kas dabar sužiūrės? Kaip ir visos pasakos, ji užbūrė savo dvasia, pilna aistros, tikėjimo, svajonių.  Vadinosi ji - AromaPasaka. Ji kalbėjo apie tai, kaip ryto rasai nukritus mūsų mielos senolės rinko žolynus, gėles, kaip jas džiovindavo, kabindavo palubėse, o paskui virė gardžią, kvapnią arbatą, kuria ne tik svečius vaišindavo, bet ir ligas gydydavo, namus smilkydavo, nelabas dvasias iš jų varydavo. Porino AromaPasaka ir apie tolimas, svečias šalis, kur jazminais apsikaišiusios Rytų gražuolės puoselėjo savo kūnus kvapiaisiais aliejais, smilkė rūmų menes nepakartojamais aromatais.  

Kiekvienas iš mūsų, kuria savo gyvenimo pasaką, kupiną vaikystės prisiminimų, dvasinių ieškojimų, kūno aistros, beribių svajonių ar griežtai nubrėžtų tikslų. Kiekvienas renkamės ir išgyvename savo kelią, savo istoriją, ir kiekviena jų užburia tik jai vienai būdingu aromatu. Kokia ji, Tavo AromaPasaka?

KAS MES?

Ieškotojai, kūrėjai, išsiilgę tikrų džiaugsmą, meilę, ramybę ir harmoniją kuriančių jausmų. Mūsų amžius nuostabus. Tai neregėtų permainų laikas, kai pasiekę absoliučią kapitalizmo viršūnę ir prabangą, ištobulinę visiems prieinamus socialinius santykius, mes ėmėme ieškoti ramybės ir pažinties su savuoju autentiškumu, savuoju "AŠ", mes ėmėme ieškoti tikrojo savęs. Kiekvienas ieško savaip - kas per darbą, kas per ligą, o kai kas per maldą ar meditaciją, kartais per maistą, o kartais įkvėpdamas pilna krūtine neapsakomų, dieviškų aromatų. Natūralūs kvapai, kaip ir daugelis kitų savęs pažinimo priemonių, leidžia pažadinti tikrąją sielos prigimtį, susipažinti su tikrais, nuoširdžiais pomėgiais, gyventi harmoningiau, džiaugsmingiau, išskleisti savo širdies žiedus, kvepiančius vidine pilnatve ir dalintis tuo su kitais.

KUR MES?

AromaPasaka yra ten, kur skleidžiasi gražiausi žiedai, kvepiantys vasara, kur kloniai nukloti lietaus atgaivintais krūmokšniais, ten, kur šimtamečiai medžiai dalinasi savo sakais lyg deimantais, ten kur soduose medžių šakos lūžta nuo kvapniausių vaisių ir dar kvapesnių žiedų. Pavasarį tai ramunėlių pievos, vidurvasarį - levandų laukai, rudenėjant pušų ir kiparisų šilai, dažnai atogrąžų miškai, kartais aukšti kalnai.

KODĖL MES?

Kuriant savo pasaką atsirado tikrumo ir natūralumo poreikis, todėl pradėjome keisti tam tikras gyvenimo sritis, pradedant mityba, gyvenamąja aplinka, laisvalaikiu ir baigiant gyvenimo būdu. Įsiklausius į savo kūno poreikius, tapo aišku, kad būtina atrasti natūralius bei draugiškus produktus odai, plaukams, namų aplinkai. Senieji kūno bei geros savijautos priežiūros būdai nebetiko, todėl į gyvenimą atkeliavo natūralūs eteriniai, augaliniai aliejai, sviestai, hidrolatai. Jie papildė natūralių gyvenimo idėjų bagažą naujoje kelionės kryptyje.

AromaTale kolektyvas kviečia kiekvieną savos pasakos kūrėją į įkvepiančią kelionę natūralių aromatų pasaulyje!